KONST / Litografier / Färglitografi 13746049
nr 1374 6049
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/250, daterad -77, oramat löst blad, bladets mått: 67x50 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:44:19
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr